KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Färgkrita 14204132
nr 1420 4132
Färgkrita
Oidentifierad konstnär. Monogramsignerad, kvinna, 26x20, yttermått inklusive ram: 37x30 cm
Utrop:
300 kr
Såld:
200 kr
måndag 27 september 2021
kl 19:36:01
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)